Samsung Galaxy S11+ оснастять батареєю рекордної ємності

З огляду на чутки про наявність швидкої зарядки, турбуватися про швидкість зарядки не має сенсу

Кожне нове покоління Samsung Galaxy S показує приріст не тільки e фотоможливостях і потужності процесора, але також і в автономності за рахунок збільшення ємності акумулятора. Ось і прийдешній Galaxy S11+ не стане винятком у цьому плані – південнокорейський регулятор вже сертифікував батарею новинки, завдяки чому стала відома її ємність.

Якщо вірити наявними даними, акумулятор майбутнього Galaxy S11+ буде мати рекордну ємність – цілих 5 000 мАг! На тлі китайських “побратимів” даний показник складно назвати якимось незвичайним, але флагмани від А-брендів рідко обходяться батареями на 4 000 мАг, а тут на цілу 1 000 більше! Варто нагадати, що на сьогоднішній день найбільш ємним акумулятором серед флагманів Samsung володіє Galaxy S10 5G з 4500 мАг “під капотом”, слідом за ним йдуть Galaxy Note 10+ і Galaxy S10+ з 4100 та 4300 мАг відповідно.

Також варто відзначити, що останні чутки стверджують, що новинка від Samsung буде оснащена зарядним блоком на 45 Вт, завдяки чому навіть настільки величезний акумулятор можна буде зарядити в межах більш-менш адекватного часу.

Джерело IThome
Не пропустіть