Samsung Galaxy Fold4 став першим смартфоном з Android 12L

Компанія Samsung позавчора презентувала модель Galaxy Fold4, яка одразу стане доступною для попереднього замовлення, а з 16 серпня повинна поступити у продаж. Згідно зі словами Samsung, у нового складаного флагмана Samsung з коробки використовується One UI 4.1.1, що має широкий функціонал для багатозадачності, що були допрацьовані разом з партнерами.

Більшу частину часу в рамках презентації розповідали про дизайн, екран та камери, але не так багато розповіли про програмне забезпечення, яке, насправді, тут досить незвичне. Так, Samsung Galaxy Fold4 став першим смартфоном, що з коробки поставляється з операційною системою Android 12L, що дозволяє отримувати кращий користувацький досвід з таким дисплеєм.

Нагадаємо, Google презентувала Android 12L ще у жовтні 2021 року, і згодом згадала про неї лише через півроку. Як можна зрозуміти з назви, L-версія призначена для роботи на пристроях з великими екранами – для планшетів та смартфонів з розкладними дисплеями. Android 12L можна встановити на будь-який пристрій, але система оптимізована для багатозадачності та роботи саме на великому екрані.

Додатки Google у такій системі розташовуються у два стовпчики, що спрощує навігацію квадратним дисплеєм. Робочі додатки продуктивності та додатки соціальних мереж також будуть знати, коли дисплей складений, і тоді будуть змінювати свою орієнтацію на стандартну. Слід зазначити, що Android 12L доступний лише на Galaxy Fold4, а у Galaxy Flip4 використовується звичайний Android 12.

Нагадаємо, Samsung Galaxy Fold4, перший смартфон з Android 12L у версії з 256 ГБ внутрішньої пам’яті на українському ринку доступна за ціною 74999 гривень, а за варіант з 512 ГБ слід віддати 79999 гривень. Більш компактний Samsung Galaxy Flip4, що також складаний, але має більш звичну ОС, доступний за майже вдвічі нижчою ціною: стартова конфігурація зі 128 ГБ коштує 39999 гривень, а за варіант з 256 ГБ слід віддати 42999 гривень.

Джерело GSMArena

Не пропустіть