Samsung Galaxy Fold готовий до масового запуску

Samsung зробила вірний крок, розіславши ранні зразки Galaxy Fold експертам, блогерам і представникам преси. Ті виявили ряд проблем, через які дату релізу гнучкого смартфону довелося зрушити на невизначений термін, щоб внести конструктивні поліпшення. Згідно з новими даними, Samsung провела масштабну роботу над помилками.

Як повідомляє корейське джерело, Samsung доопрацювала смартфон і вислала нову партію гаджетів технічним фахівцям Сеульського національного університету і власного дослідницького центру KAIST для поглибленого тестування. Серед іншого експерти спробували виявити ряд старих проблем, повторивши випробування, які раніше Galaxy Fold провалив. Зокрема – перевірку на міцність. На цей раз всі іспити гаджет здав на відмінно.

Дослідники повідомили, що Galaxy Fold з оновленою конструкцією шарніра повністю позбувся колишніх недліків і готовий до повномасштабного запуску. Правда, поки невідомо, коли саме він станеться. Журналісти вважають, що Samsung не буде затягувати з релізом свого складного гаджета, щоб не поступитися конкурентам.


Не пропустіть