Samsung Exynos 9925 отримає дуже продуктивний GPU

Samsung готується до випуску нового флагманського модельного ряду Samsung Galaxy, який отримає флагманський 5-нанометровий чіпсет Exynos 2100 і зараз стало відомо, що компанія також розробляє нові чіпсети, один з яких буде використовувати потужне відеоядро виробництва AMD. Це стало можливо завдяки угоді, яка була укладена між AMD та Samsung та регламентує виробництво чіпсетів з використанням графічних адаптерів AMD.

Очікується, що першим чіпсетом з графічним адаптером AMD має стати Exynos 9925. Графічний адаптер, який використовуватиметься у цьому чіпсеті, буде створений на базі архітектури RDNA, на якій працюють актуальні графічні рішення AMD. Очікується, що з часом Samsung може повністю відмовитися від графічних адаптерів Mali на користь рішень від AMD через кращу продуктивність та енергоефективність останніх.

На даний момент невідомо, коли ми побачимо перші смартфони з Exynos 9925, оскільки найближчі флагмани компанії отримають чіпсет Exynos 2100, у якому буде використовуватися графіка Mali. Скоріш за все, перші смартфони з цим чіпсетом анонсують не раніше другої половини наступного року. Цілком можливо, що ми побачимо в першу чергу навіть не смартфони, а планшети Galaxy Tab S8 з цим потужним процесором.

Джерело Gizchina
Не пропустіть