Samsung думає над тим, щоб зробити Galaxy Z Fold6 дешевшим

Згідно з новими чутками з рідного корейського ринку, компанія Samsung розглядає можливість випустити дешевшу версію майбутнього Galaxy Z Fold6. Це не означає, що сам Fold6 буде дешевшим – але до нього може приєднатися дешевший варіант. Джерело цих чуток стверджує, що Samsung вперше розглядає можливість розробки дешевшого складного смартфона.

Цікаво, що причиною вибору лінійки Fold для цього кроку, а не Flip, є те, що Flip, які були запущені до цього часу, продаються набагато більше. Тож за допомогою дешевшого Fold можна було б оживити цю лінійку.

Цей крок, очевидно, допоможе Samsung отримати більшу популярність зі своїми складаними пристроями на китайському ринку, на якому досі домінували місцеві гравці. Тим не менш, Samsung все ще займає двозначну частку ринку складаних телефонів у Китаї, що набагато більше, ніж можна сказати про телефони-планшети, де вона коливається на рівні 1%.

Здешевлення Fold6 також просто розширить світовий ринок складаних телефонів, на якому Samsung наразі лідирує, що дасть їй перевагу над конкурентами, які не мають складаних пропозицій або продають їх не дуже широко.

Однак, все ще далеко не так просто. Запуск такого пристрою може негативно вплинути на прибутковість Samsung, що не дивно.

Крім того, компанія, схоже, вважає, що якщо насувається економічний спад, попит буде зосереджений на преміальних, дорожчих продуктах – це звучить досить нелогічно, але люди, які мають багато грошей, все одно матимуть багато грошей, навіть якщо втратять частину через такий спад, тоді як ті, у кого було менше, точно не купуватимуть телефони.

Джерело GSMArena

Не пропустіть