Саморобний робот перетворює пластикові пляшки на нитку. Відео

Робот PetBot – унікальна розробка, яка допоможе з користю утилізувати звичайні пластикові пляшки. Процес поки що не автоматизований до кінця, а пристрій не претендує бути використаний в комерційних цілях, проте користь від його роботи очевидна.

Автори YouTube-каналу JRT3D продемонстрували спосіб утилізації пластикових пляшок в домашніх умовах. Вони спорудили пристрій під назвою PetBot, який переробляє пластикові пляшки в поліетиленову нитку.

Апарат поєднує відразу кілька механізмів, кожен з яких виконує свою частину завдань. Перший прототип не володіє повною автоматизацією, тому власнику доведеться тримати пляшку рукою, поки роликові підшипники з вбудованим ножем розріжуть її на довгі смужки. Стрічка потрапляє на котушку, де починається друга частина процесу. Вона простягається через спеціальний резервуар, де нагрівається до високих температур. Це дозволяє домогтися гнучкості, а на виході виходить довга нитка. Її можна використовувати в 3D-принтерах для створення нових речей, даючи таким чином друге життя використаним пляшкам.

Не пропустіть