Розумний годинник Xiaomi Mi Band 5 вибухнув під час зарядки

Китайська модель розумного годинника від Xiaomi Mi Band 5, оснащена різними датчиками і широким функціоналом, вибухнули під час зарядки.

Xiaomi Mi Band 5 – бютжетний розумний годинник, який може похвалитися широким функціоналом, різними корисними датчиками і трекерами. Годинник вологостійкий, оснащений Bluetooth 5, пульсоміром, секундоміром, NFC, лічильником калорій, крокоміром, відстеженням сну і розумним будильником. Діагональ AMOLED дисплея складає всього 1.1 дюйм.

Цікавий гаджет, але є один нюанс: Міхель Коста, власник розумного годинника від Xiaomi, придбав його оригінальну версію не так давно на Amazon, все б нічого, тільки під час зарядки він вибухнув. Мабуть, проблема була в зарядці, користувач стверджує що використовував оригінал від виробника. Полум’я, що з’явилося зачепило акумулятор, це й призвело до вибуху.

Вибух стався на відстані від легкозаймистих об’єктів, тому вдалося уникнути пожежі, та все ж це не втішає. Якби Xiaomi Mi Band 5 вибухнв на руці їхнього власника, було б ймовірне загоряння речей, що може привести до численних опіків тіла або й до летального результату.

Хоча ціна дійсно мала, економити на таких елементарних речах, як зарядка, не самий безпечний варіант. Гроші Міхелю повертати не хочуть, проводиться “розслідування”, мета якого з’ясувати, чи не обманює обурений покупець.

Не пропустіть