Розумний годинник Amazfit працюватиме ще швидше завдяки новій ОС

Huami, розробник розумних годинників Amazfit, анонсував нову операційну систему Zepp OS. Її розробили через незадоволеність нинішніми ОС для носимих пристроїв: вони, на жаль, не вузькоспеціалізовані (наприклад, функції моніторингу життєвих показників у них не на першому плані), громіздкі і вимогливі до ресурсів апаратної платформи.

Розмір Zepp OS складає всього 55 МБ, але в ці мегабайти розробники умістили максимум можливостей. Так, в ній реалізовані нові динамічні ефекти з кадровою частотою більше 60 FPS, крім безлічі функцій моніторингу життєвих показників, присутні і широкі можливості підключення, в числі яких модеми 5G і LTE, Wi-Fi і Bluetooth, TCP / IP. І навіть реалізовані функції захисту персональних даних відповідно до загального регламентом щодо захисту даних Євросоюзу.

Zepp OS заснована на FreeRTOS – багатозадачній операційній системі реального часу. Завдяки низьким вимогам до апаратної платформи енергоспоживання вдалося знизити на 65%, а розрахункова автономність носимих пристроїв з Zepp OS підвищилася майже в два рази (в порівнянні з попередньою ОС). Таким чином, новий розумний годинник Amazfit на одній зарядці буде працювати набагато довше попередників. Такі готові пристрої обіцяні в четвертому кварталі поточного року.

Джерело Sparrowsnews
Не пропустіть