“Розумні” окуляри Apple Glasses перетворять будь-яку поверхню на сенсорну

Компанія готує чергову революцію

Вже багато років компанія Apple займається масштабними розробками у сфері доповненої реальності (AR). Судячи з того, що практично кожна презентація нових iPhone не обходиться без сегмента з демонстрацією свіжих напрацювань в даній області, технологічний гігант і справді серйозно налаштований в розвитку AR. Тепер стало відомо, що Apple реалізує вкрай цікаві напрацювання в цій галузі у своєму новому продукті. “Розумні” окуляри Apple Glasses перетворять будь-яку поверхню на сенсорну.

Принаймні, про це свідчать дані, описані в патенті, знайденому інтернет-інсайдерами. Згідно з ними, окуляри доповненої реальності від Apple зможуть проектувати елементи призначеного для користувача інтерфейсу на будь-яку поверхню в реальному світі, при цьому вони з легкістю зможуть реагувати на цілком фізичні дотики, змахування та інші звичні нам жести.

Нагадаємо, що витоки останніх місяців стверджують, що у Apple Glasses досить складна доля. Наприклад, спочатку планувалося, що їх представлять вже восени 2020 року, але через недостатню закінченість продукту, було вирішено перенести презентацію і реліз на більш пізній термін. Зараз, судячи з усього, Apple мітить на 2021-2022 рр.

Джерело MyDrivers

Не пропустіть