Розсекретили ціни на всі моделі iPhone 2019 року (Фото)

Сайт Wccftech опублікував витік щодо цін на моделі iPhone, які Apple випустить в цьому році. Джерела видання стверджують, що в Китаї оновлена модель iPhone XR буде коштувати від 989 доларів, iPhone X від 1292 доларів, а iPhone X Max від 1422 доларів.

Поточні ціни на актуальні моделі iPhone в Китаї на кілька сотень доларів менше, з чого можна зробити висновок, що в цьому році смартфони Apple подорожчають. Втім, це лише здогадки, які можуть не мати нічого спільного з реальністю.

Презентація нових моделей iPhone за традицією відбудеться на початку вересня. Тоді ми і дізнаємося достовірно, за скільки їх можна буде купити. У будь-якому випадку підвищення цін не представляється чимось неймовірним, адже в минулому Apple неодноразово збільшувала вартість своїх мобільних пристроїв. Перша модель продавалася в США за 499 доларів, а тепер навіть 1000 доларів здаються адекватними цінником за смартфон не з топовими параметрами.

Тим часом в Україні знижуться ціни на популярні минулорічні моделі. Так вкрай успішний Apple iPhone Xr вже можна придбати менш ніж за 20 000 гривень. Аналіз цін можете переглянути нижче.


Не пропустіть