Розробники Windows 10 вибачилися за свій продукт

Останні оновлення системи стали просто катастрофою.

2018 й рік виявився для Windows 10 невдалим: весняний апдейт викликав “синій екран смерті” Blue Screen of Death (BSOD), осінній апдейт видаляв файли користувачів, які вже не повернути. Безсумнівно, довіру до Microsoft і Windows 10 сильно зіпсували, проте розробники софта пообіцяли виправитися, і більш ретельно перевіряти продукцію перед виходом.

Windows є дуже складною для тестування системою, оскільки кожен комп’ютер відрізняється своїм апаратним забезпеченням, драйверами, встановленими програмами. Таким чином, компанія не здатна передбачити поведінки операційки на кожному комп’ютері. Однак, деякі оновлення були з помилками абсолютно на всіх ПК.

У минулому Microsoft мала окремий штат тестерів Software Test Engineer (STE), які виявляли баги в ОС. Однак за рік до виходу Windows 10 пройшла велика скорочення персоналу, тестування передали самим розробникам, а також бета-користувачам за програмою Windows Insider. Схоже, це була фатальна помилка корпорації.

Будемо сподіватися, що наступний великий оновлення буде без косяків. До речі, з’явиться воно в квітні 2019 року, так що пора оновлювати начинку свого апарату.


Не пропустіть