Розробка нової версії ColorOS займає від чотирьох до шести місяців

Find X2 стане одним з перших пристроїв, який отримає Android 11 наприкінці цього року.

ColorOS — це форк операційної системи від Google, Android, яка продається по всьому світу. На ринку вже представлена ​​7 версія цієї ОС — ColorOS 7.2, яка зараз є ексклюзивною для серії Reno 4. Нещодавно компанія запустила Find X2 в Індії з ColorOS 7.1 на борту. А Манодж Кумар, глава ColorOS, дав інтерв’ю The Indian Express, в якому він розкрив деякі цікаві факти, які стосуються розробки ColorOS для міжнародних користувачів.

Манодж Кумар заявив, що він завжди прислухається до відгуків користувачів у Співтоваристві ColorOS, а також в центрах обслуговування клієнтів. Саме грунтуючись на них, розробники додають нові функції.

Кумар також повідомив, скільки розробляється нова версія ОС — процес займає від чотирьох до шести місяців. Як і будь-яке програмне забезпечення, в ньому беруть участь різні команди, а не одна.

Глава ColorOS висловив свою думку й щодо реклами в інтерфейсі. Він сказав, що у Android і Google є рекламна платформа, але компанія не заохочує її. Простіше кажучи, реклама присутня в ColorOS, але її можна відключити, якщо користувач не зацікавлений.

Манодж Кумар додав, що Find X2 стане одним з перших пристроїв, який отримає Android 11 наприкінці цього року.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть