Розкрито всі подробиці про найдешевший смартфон Samsung з 5G

У Мережі з’являється все більше й більше даних про нові бюджетні смартфони Samsung Galaxy A22 5G та Samsung Galxy A22 4G. Моделі будуть ідентичними в плані дизайну, але якщо друга буде традиційним бюджетним смартфоном Samsung, то перша цікава тим, що стане найдешевшою моделлю Samsung з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління.

Оскільки моделі бюджетні, нічого нового та незвичного у їхньому дизайні немає. Модель оснащена дисплеєм з краплеподібним вирізом та великою нижньою рамкою (що цікаво, у 4G-версії вона менша, ніж у 5G). Крім цього, основна камера у Samsung Galaxy A22 4G включає чотири сенсори та спалах, а у Samsung Galaxy A22 5G – три сенсори та спалах. Крім цього, 4G-версія оснащена піддисплейним сканером відбитків пальців, а у 5G-версії він буде у боковій кнопці включення.

Samsung Galaxy A22 4G оснащений AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 6.4 дюйма, роздільна здатність якого складає HD+, а частота оновлення – 60 Гц. За роботу відповідальний чіпсет MediaTek Helio G80. Смартфон отримав основну камеру з головним сенсором 48 МП, ультрашироким 5 МП, а також макро 2 МП і датчиком глибини 2 МП. Товщина смартфона складає 8.5 міліметра, а вага – 185 грамів.

Samsung Galaxy A22 5G, натомість, оснащений IPS-панеллю, але її параметри ідентичні 4G-версії. За роботу відповідальний чіпсет MediaTek Dimensity 700, основна камера включає сенсори 48 МП, 5 МП та 2 МП. Товщина цієї моделі складає 9 міліметрів, а товщина – 205 грамів. За автономність відповідальні акумулятори об’ємом 5000 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 15W.


Не пропустіть