Розкрито розміри рекордно великих акумуляторів OnePlus 13 та OnePlus Ace 4

OnePlus нещодавно випустила OnePlus Ace 3 Pro з чипсетом Snapdragon 8 Gen 3 і масивним акумулятором на 6 100 мАг. Новий витік, люб’язно наданий інформатором Digital Chat Station, припускає, що група компаній Ouga, до якої в основному входять Oppo та OnePlus, випустить акумулятор ємністю 6500 мАг. Крім того, витік інформації про те, що, ймовірно, стосується OnePlus 13 та Ace 4.

За даними DCS, група Ouga випустить телефон з акумулятором на 6 500 мАг. Наразі компанія тестує прототипи з цією новою батареєю. Він додав, що телефон OnePlus, який з’явиться в майбутньому, буде першим, який матиме таку батарею.

Виходячи з повідомлення DCS у Weibo, можна сказати, що два майбутніх OnePlus матимуть мікровигнуті плоскі дисплеї з роздільною здатністю 1,5 тис. і 2 тис. пікселів. Схоже, це будуть OnePlus Ace 4 та OnePlus 13 відповідно. Обидва вони оснащені акумуляторами ємністю 6000 мАг, з ємністю від 6100 мАг до 6200 мАг.

OnePlus 13, ймовірно, буде оснащений чипсетом Snapdragon 8 Gen 4, тоді як Ace 4 може бути оснащений Snapdragon 8 Gen 3. Існує ймовірність, що Ace 4 може отримати ребрендинг як OnePlus 13R на світовому ринку. Це лише припущення, засновані на моделях запуску телефонів OnePlus.

Що стосується телефону OnePlus з акумулятором ємністю 6500 мАг, то це може бути OnePlus Ace 4 Pro, який, як очікується, з’явиться в середині 2025 року в Китаї.

Читачі повинні звернути увагу, що оскільки джерело не згадує назви пристроїв у витоку, бажано сприймати повідомлення з певною часткою скептицизму і чекати подальших оновлень.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть