Розкрито подробиці про субфлагманський Honor 50

Компанія Honor готується до випуску нового субфлагманського смартфона Honor 50, перші дані про який вже з’являються у Мережі. Згідно з інсайдерськими даними, Honor 50 повинен отримати чіпсет Qualcomm Snapdragon 7ХХ, який фігурує під кодовим модельним номером SM7325.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Qualcomm випустить новий чіпсет модельного ряду 7XX, який вийде на ринок під назвою Snapdragon 775G. Очікується, що SM7325 стане молодшою версією SM7350 зі зниженою частотою та вийде на ринок під маркетинговою назвою Snapdragon 775.

Згідно з інсайдерськими даними, Snapdragon 775G фігурує під кодовим іменем Cedros. Цей чіпсет виготовляється за нормами 5-нанометрового техпроцесу та використовує ядра Kryo 6XX. Також відомо, що Snapdragon 775G може підтримувати оперативну пам’ять LPDDR5 та флеш-пам’ять UFS 3.1.

Відомо, що два смартфони модельного ряду Honor 50 вже готуються до виходу в Китаї. Моделі підтримують швидку зарядку потужністю 66W та 100W відповідно. Нагадаємо, що нещодавно Чжао Мін, генеральний директор компанії Honor підтвердив, що Honor Magic, розробка якого зараз іде, вийде в середині року.


Не пропустіть