Розкрито подробиці про підтримку Always-On Display смарт-годинником OnePlus Watch

З самого початку у компанії OnePlus не дуже склалося з режимом Always-On Display на смартфонах, і зараз, схоже на все, нас очікує схожа ситуація зі смарт-годинниками компанії. На даний момент OnePlus Watch не підтримує цю фішку, але цілком імовірно, що потенційні покупці цього девайса отримають цю фішку у майбутньому.

Представники OnePlus визнають, що ця технологія корисна та користується популярністю у користувачів, додавши, щоправда, що від цього енергоспоживання може збільшитися на 50 відсотків. Також у компанії зараз роздумують над можливістю додати цю можливість у майбутньому за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Також у власному блозі OnePlus поділилася інформацією про те, чому вибрала RTOS (операційну систему реального часу) замість WearOS – головною причиною є саме автономність. Крім цього, дисплей OnePlus Watch буде підтримувати частоту оновлення 50 Гц, у той час як у конкурентів вона складає 30 Гц, завдяки чому цей смарт-годинник буде дуже плавним та матиме хорошу автономність.

В плані технічної складової смарт-годинник також буде непоганим. Він отримає одразу три чіпи – продуктивний ST32, відповідальний за відображення інтерфейсу, енергоефективний Apollo 3 для роботи з датчиками та Cypress для підключення до смартфона через Bluetooth. Також слід звернути увагу на 2 ГБ внутрішньої пам’яті для музики, мікрофон та динамік, а також на відсутність підтримки операційної системи iOS.


Не пропустіть