Розкрито подробиці про оболонку One UI 5.0 від Samsung

Компанія Samsung розпочала бета-тестування нової оболонки One UI 5.0, і у Мережі вже з’являлися деталі щодо неї. Слід зазначити, що публічне бета-тестування поки не розпочалось, і публічна бета-версія може відрізнятися від закритої. Очікується, що презентація One UI 5.0 відбудеться у серпні, разом з Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 та Galaxy Watch 5.

У One UI 5.0 будуть невеликі зміни у панелі сповіщень, перепрацьований зовнішній вигляд та злегка оновлені іконки. Крім цього, була збільшена прозорість для швидких налаштувань. В оболонку додали функцію OCR (Optical Character Recognition), яка дозволяє копіювати текст з фотографій. У галереї з’явиться кнопка, що буде дозволяти витягнути текст зі зображення, який пристрій знайде на фото.

Також у Samsung попрацювали над безпекою та приватністю Android 13 з One UI 5.0. Є можливість керувати усіма налаштуваннями приватності облікових записів та паролів через один екран. Крім цього, якщо якийсь додаток буде підозріло використовувати ті чи інші ресурси смартфона, користувач буде проінформований.

У One UI 5.0 буде два способи багатозадачності: спліскрін через свайп знизу екрана двома пальцями, або створення спливаючого вікна через свайп з верхнього правого кута. По суті, оболонка не принесе нічого кардинально нового, але злегка покращить інтерфейс та додасть новий функціонал.

Джерело Gizchina

Не пропустіть