Розкрито подробиці про камеру Pixel 7 Pro

Компанія Google у нових смартфонах Pixel буде використовувати сенсори Samsung. Згідно з останніми витоками, у Pixel 7 Pro буде використовуватися сенсор ISOCELL GN1 50 МП, як і в актуальному поколінні флагманів Google. Ультраширококутний модуль буде використовувати Sony IMX381 з роздільною здатністю 12 МП.

Замість Sony IMX576 у ролі телефото буде використовуватися Samsung ISOCELL GM1 з роздільною здатністю 48 МП. Фронтальна камера використовуватиме ISOCELL 3J1 з роздільною здатністю 11 МП. По суті, тепер 3 з 4 сумарних камер Pixel будуть мати сенсори Samsung.

Слід зазначити, що згідно з останніми даними, перший гнучкий смартфон Google також отримає ISOCELL GN1, тобто його камера має всі шанси бути на такому ж рівні, як у актуальному та наступному поколіннях флагманських Pixel. Нагадаємо, раніше інсайдери стверджували, що у першому гнучкому смартфоні Pixel головним сенсором буде Sony IMX363 з роздільною здатністю 12 МП, що до цього використовувався у Pixel 5 та багатьох попередніх поколіннях Pixel.


Джерело SAMMOBILE

Не пропустіть