Розкрито подробиці про Huawei Mate 50 Pro – він отримає унікальну камеру XMAGE

Компанія Huawei має презентувати смартфони модельного ряду Mate 50 лише 12 вересня цього року, а у Мережі вже з’являються подробиці про модель та її рендери. Модель буде доступною з платформами Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 та Kirin 9000s, в парі з ними працюватиме 8 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складе від 128 ГБ до 256 ГБ.

Новий Huawei Mate 50 Pro буде доступним з новою камерою, яка була створена разом з фірмовим брендом XMAGE, який компанія Huawei вперше представить разом з Huawei Mate 50 Pro. Назва складається зі слів “Extreme” та “Image”, бренд сфокусується над процесом зйомки, культурі зйомки та інноваціях.

Очікується, що модель буде оснащена об’єктивами з фокусною відстанню від 13 до 90 міліметрів, тобто вона буде мати підтримку 7-кратного наближення. Основний модуль буде мати ширококутний об’єктив, а перископний модуль буде мати фокусну відстань 90 міліметрів. Також є інформація про наявність оптичної стабілізації. З коробки Huawei Mate 50 Pro буде поставлятися з HarmonyOS 3.0.


Джерело Twitter

Не пропустіть