Розкрито перші подробиці про Xiaomi 12T і Xiaomi 12T Pro – вони отримають топові конкурентні чіпсети

Компанія Xiaomi буквально вчора презентувала нові флагманські смартфони Xiaomi 12S, Xiaomi 12S Pro, Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition та Xiaomi 12S Ultra для китайського ринку. На жаль, на даний момент всі джерела вказують на те, що ці смартфони не будуть презентовані на глобальному ринку. Щоправда, незабаром мають вийти нові флагмани, Xiaomi 12T та Xiaomi 12T Pro, що будуть доступними на міжнародному ринку.

Вже відомо, що за роботу молодшої моделі, Xiaomi 12T, буде відповідальний топовий чіпсет MediaTek Dimensity 8100, а старша, Xiaomi 12T Pro, працюватиме на Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1. В парі з платформою у молодшій моделі працюватиме 8 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті буде складати від 128 ГБ до 256 ГБ.

Вже відомо, що смартфони будуть мати підтримку Wi-Fi 802.11ax та 5G, Bluetooth, GPS та ІЧ-порт. У старшій моделі має бути AMOLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц, основна камера з підтримкою оптичної стабілізації зображення і підтримка швидкої зарядки потужністю 120W. Ймовірно, для китайського ринку смартфони вийдуть як Redmi K50S та Redmi K50S Pro.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть