Розкрито перші подробиці про Google Pixel 8

Компанія Google нещодавно презентувала новий флагманський модельний ряд Google Pixel 7, але вже з’являються перші подробиці про Pixel 8. Відомо, що вже готуються дві моделі, які фігурують під кодовими іменами “Shiba” та “Husky”. Девайси будуть оснащені новою платформою – ймовірно, нею стане Google Tensor 3, який буде виготовлятися компанією Samsung. З коробки модель працюватиме на Android 14 “Upside Down Cake”.

Відомо, що Google Tensor 3 використовує той самий модем 5G G5300 виробництва Samsung, який був у Google Tensor 2. Очікується, що платформа матиме оптимізації від Google для ШІ. У парі з платформою у “Shiba” та “Husky” (ймовірно, Pixel 8 та Pixel 8 Pro), працюватиме до 12 ГБ оперативної пам’яті.

Молодша модель буде оснащена дисплеєм з роздільною здатністю 2268 х 1080 пікселів, у той час як в старшій буде роздільна здатність 2822 х 1344 пікселів. Інформації про камери, акумулятори та інші аспекти нових моделей поки немає, що не дивно, враховуючи, що до виходу моделей залишається ще майже рік.

Джерело Gizchina

Не пропустіть