Розкрито нові подробиці про OnePlus Nord 2

У Мережі з’явилися дані про те, що новий смартфон OnePlus з чіпсетом MediaTek Dimensity 1200 може виявитися ще більш доступним, ніж вважалося до цього. Джерело стверджує, що ціна девайса буде складати близько 2000 юанів, що приблизно рівно 310 доларам. Щоправда, на даний момент невідомо, мова йде про китайську чи міжнародну ціну.

Крім цього, джерело розкрило дані про те, що смартфон повинен отримати сенсор Sony IMX766, який встановлений у відчутно більш дорогому OPPO Reno5 Pro+. Це дозволить новому середньобюджетному OnePlus Nord 2 стати не лише одним з найпотужніших смартфонів у своєму ціновому сегменті, але й одним з найкращих камерофонів за свою ціну.

Нагадаємо, що для індійського ринку за такою самою ціною повинен вийти OnePlus Nord CE 5G, який повинен отримати значно менш потужний Qualcomm Snapdragon 750G. На його фоні OnePlus Nord 2, який ще й повинен отримати дизайн, як у OnePlus 9 Pro, виглядає відчутно краще.

Ці дані розкрив відомий інсайдер Digital Chat Station, який регулярно публікує достовірні дані про новинки різних виробників до їхнього виходу. Нагадаємо, що він свого часу розкрив деталі про Redmi K30 Pro та модельний ряд Redmi K40 до виходу цих смартфонів.


Не пропустіть