Розкрито нові подробиці про iPad mini 6

Згідно з даними, наданими відомим перевіреним аналітиком Мінг-Чі Куо, новий iPad mini шостого покоління, який буде презентований у другій половині цього року, вийде у двох діагоналях. Нагадаємо, що раніше стало відомо, що iPad mini буде оснащений 8.4-дюймовим з тоншими рамками, ніж у попереднього покоління, але буде мати кнопку Home з Touch ID та роз’єм Lightning.

Раніше очікувалося, що новий iPad mini повинен поступити у продаж вже весною цього року. Зараз стало відомо, що тепер оновлення маленького iPad ми побачимо лише восени. За словаим аналітика Мінг-Чі Куо, iPad mini буде оснащений 9-дюймовим дисплеєм. Модель буде мати тонші рамки, сканер Touch ID буде переміщений на бокову грань.

Згідно з останніми даними, в цілому дизайн нового iPad mini буде нагадувати iPad Air третього покоління. Габарити iPad mini 6 будуть складати 203.2 х 134.8 х 6.25 міліметра, а враховуючи такі зміни, розмір дисплея повинен складати близько 9.14 дюйма. Це говорить про те, що інформація Мінг-Чі Куо правдива, і ми справді побачимо ще одну версію iPad mini 6.

Скоріш за все, iPad mini 6 буде презентований вже восени, на презентації, на якій покажуть нові iPhone 13. Цілком можливо, що анонс нового iPad, або і його повна презентація відбудеться раніше, ще на презентації WWDC 2021, яка повинна пройти цього літа.

Не пропустіть