Розкрито нові подробиці про ігровий смартфон Redmi

Компанія Redmi вже досить тривалий час працює над своїм першим ігровим смартфоном. Ще недавно нам було відомо лише, що за роботу моделі відповідальний флагманський чіпсет MediaTek Dimensity 1200. Цей чіпсет в плані потужності приблизно рівний в плані потужності Qualcomm Snapdragon 870, щоправда, до Snapdragon 888 він не дотягує.

У Мережі з’явилися нові характеристики та відомості про цю модель. Вона повинна отримати підтримку швидкої зарядки потужністю 67W, що буде найшвидшою зарядкою серед усіх, які коли-небудь були у смартфонах Redmi. За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, чого достатньо, щоправда, у деяких конкурентів об’єми більші, але вони й дорожчі.

Враховуючи, що цей смартфон буде ігровим, варто очікувати, що смартфон отримає фізичні трігери для ігор, а також спеціальну просунуту систему охолодження. На передній панелі буде AMOLED-дисплей з роздільною FullHD+ та підвищеною частотою оновлення, причому очікується, що це буде та сама матриця Samsung E4, що й у Redmi K40.

Очікується, що перший ігровий смартфон Redmi отримає основну камеру з головним сенсором 64 МП, а враховуючи досвід попередніх моделей Redmi, варто очікувати також наявність ультраширокого модуля та макро сенсора. Щоправда, не варто очікувати, що модель отримає дуже просунуту камеру, адже мова йде про ігровий смартфон.


Не пропустіть