Розкрито нові дані про MacBook Air 2021 на Apple M2

Компанія Apple в кінці минулого року презентувала новий модельний ряд продуктів з чіпсетом власного виробництва M1, і зараз стали відомі нові дані про те, яким буде його наступник. У Мережі з’явився відеоролик, в якому демонструються зображення MacBook Air 2021, який отримає чіпсет Apple M2.

Згідно з заявами інсайдера, вже існує MacBook Air у нових кольорах, але для збереженя анонімності інсайдерів були створені комп’ютерні рендери на базі цих витоків. На цих зображеннях можна побачити MacBook Air, який відтепер не матиме класичної гострої грані. Крім цього, він отримає лише два USB-C роз’єми – один на лівій та один на правій грані.

З інших змін у дизайні моделі слід виділити білі рамки довкола дисплея, а також оновлену клавіатуру того самого кольору. Що цікаво, новий MacBook Air буде доступним у семи кольорах, як і iMac на Apple M1, презентований нещодавно. На даний момент невідомо, чи торкнуться такі ж самі зміни в дизайні оновлених MacBook Pro 2021, але це цілком можливо.

Нагадаємо, що інсайдер, про якого йде мова, першим повідомляв дати презентації iPhone SE 2020 та MacBook Pro 13. Слід також звернути увагу на те, що він першим публікував рендери Apple AirPods Max та Apple AirTag.


Не пропустіть