Розкрито характеристики Vivo S21 SE

Компанія Vivo готується до презентації своєї нової середньобюджетної моделі, яка з’явилася у Google Play Console під кодовим модельним номером V2061. На даний момент немає офіційної інформації про цей девайс, але очікується, що він вийде під назвою Vivo V21 SE. Завдяки проходженню сертифікації у Google Play Console стали відомі деякі характеристики моделі.

Завдяки появі Vivo V21 SE у Google Play Console стало відомо, що модель оснащена дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ (1080 х 2400 пікселів), щільність пікселів складає 440. За роботу буде відповідальний середньобюджетний чіпсет Qualcomm Snapdragon 720G, в парі з яким працює 8 ГБ оперативної пам’яті. З коробки модель буде поставлятися з операційною системою Android 11.

Також нам відомо, що модель отримає краплеподібну фронтальну камеру, а також невеликі рамки по периметру дисплея. Качелька регулювання гучності та кнопка включення розташовані на лівій грані, а на правій є ще одна кнопка, яку, скоріш за все, компанія виділила для запуску Google Assistant.

Нагадаємо, що Vivo V21 та Vivo V21e, які увійдуть у той самий модельний ряд, що й Vivo V21 SE. Vivo V21 буде оснащений фронтальною камерою з фронтальною камерою 44 МП та основною потрійною камерою з головним сенсором 64 МП та оптичною стабілізацією зображення. Також у моделі буде підтримка 5G на двох SIM-картах.

Не пропустіть