Розкрито характеристики та подробиці про Vivo NEX 5

У Мережі з’являється все більше й більше інформації про характеристики та дату запуску Vivo NEX 5. Очікується, що модель буде презентована у другому кварталі цього року. До головних фішок моделі слід віднести піддисплейну фронтальну камеру та дисплей, загнутий з чотирьох сторін. Зрозуміло, модель оснащена флагманським набором характеристик, які притаманні топовим моделям 2021 року.

За роботу смартфона відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, щоправда, об’єми оперативної та внутрішньої пам’яті поки невідомі. У обох версій Vivo NEX 5 буде AMOLED-дисплей з діагоналлю 6.78 дюйма, загнутий з чотирьох сторін. У однієї версії буде піддисплейна фронтальна камера, а у іншому вона буде врізана. У обох випадках це буде селфі-камера з роздільною здатністю 32 МП.

Vivo NEX 5 буде оснащений основною камерою з головним та ультрашироким сенсорами Samsung ISOCELL GN2. Крім цього, варто очікувати фірмової стабілізації Vivo за принципом карданного стабілізатора та стандартної оптичної стабілізації. На жаль, решта даних про камеру поки залишаються невідомими.

За автономність смартфона буде відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг. На жаль, поки невідомо, якою буде потужність швидкої зарядки – різні джерела заявляють потужність на рівні 66W або 120W. Потужність швидкої бездротової зарядки складатиме 60W.


Не пропустіть