Розкрито характеристики камери Xiaomi 15 Pro: потрійна камера з основним сенсором OmniVision OV50K

Тепер, коли Xiaomi випустила свій Xiaomi 14 Ultra, можна з упевненістю сказати, що Xiaomi може перейти до лінійки Xiaomi 15. Бренд повинен презентувати ці телефони протягом місяця або близько того з моменту запуску майбутніх процесорів Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4. Хоча про серію Xiaomi 15 вже з’явилося кілька повідомлень, ми знаємо дуже мало про ці майбутні пристрої.

Тим не менш, блогер @体验more на Weibo поділився передбачуваними характеристиками камери Xiaomi 15 Pro. За його словами, Xiaomi 15 Pro матиме потрійну камеру з потужним 50-мегапіксельним основним сенсором (ймовірно, OV50K), що використовує інноваційну технологію TheiaCel для чудової роботи в умовах низької освітленості та динамічного діапазону.

Телеоб’єктив використовуватиме 50-мегапіксельну матрицю IMX882, що забезпечує незначне зниження роздільної здатності порівняно з OV64B при цифровому зумі. Однак він обіцяє кращу енергоефективність і помітне поліпшення можливостей зумування порівняно з попереднім поколінням.

Родзинкою є основний датчик. OV50K може похвалитися великим форматом 1/1,3 дюйма і 1,2-мікронними пікселями для виняткового захоплення світла. Він підтримує такі функції, як розбиття пікселів 4-в-1 для покращеної роботи в умовах низької освітленості, високу частоту кадрів і навіть запис відео у форматі 8K. Цей сенсор вже присутній у таких пристроях, як Honor Magic 6 Pro.

Більш ранні повідомлення також припускають, що ми можемо побачити редизайн модуля камери з квадратним розташуванням. Дисплей на борту Xiaomi 15 Pro, як очікується, забезпечить роздільну здатність 2K з мікро-вигнутим дизайном. Що стосується процесора, то очікується, що пристрій дебютує з чіпом Snapdragon 8 Gen 4.

Що стосується теми Snapdragon 8 Gen 4, то цей майбутній чіп, як кажуть, має деякі дивовижні покращення порівняно з попередником. Згідно з повідомленнями, продуктивне ядро SoC може працювати на частоті до 4,2 ГГц. Крім того, кажуть, що чіп може набрати 3 000 балів в одноядерних і 10 000 балів в багатоядерних тестах на Geekbench. Тим не менш, цей новий чіп також буде досить дорогим, оскільки повідомляється, що китайські бренди, ймовірно, намагатимуться знизити витрати, і, ймовірно, не буде місця для доступного флагмана з високою продуктивністю на базі Snapdragon 8 Gen 4.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть