Розкрито характеристики доступного планшета LG під кодовою назвою Project Jetta

Компанія LG готується до презентації доступного планшета, що фігурує під кодовою назвою Project Jetta. Модель буде оснащена чіпсетом Qualcomm Snapdragon 680 та отримає акумулятор об’ємом 7000 мАг. Жодних офіційних деталей від LG поки немає, але сам факт підготовки планшета досить цікавий, оскільки компанія офіційно покинула мобільний ринок рік тому.

Пристрій фігурує під кодовим модельним номером LGE 10A30Q. Він отримає 10.3-дюймовий дисплей, об’єм оперативної пам’яті складатиме 4 ГБ, а внутрішньої – 128 ГБ. Очікується, що з коробки модель буде поставлятися з операційною системою Android 12. Досить ймовірно, що пристрій стане ексклюзивом корейського ринку, але не виключений і реліз на міжнародному.

Новий планшет LG вже пройшов сертифікацію Wi-Fi Alliance, а також тестування у бенчмарку Geekbench. Тестування підтвердило, що пристрій отримав середньобюджетний чіпсет Qualcomm Snapdragon 680 та відносно невеликий об’єм оперативної пам’яті. Також стало відомо, що основна камера буде включати головний сенсор 8 МП та фронтальний 5 МП.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть