Розкрито дизайн Xiaomi Mi Mix 4

Буквально два тижні тому компанія Xiaomi презентувала свої флагманські моделі Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11 Ultra та Xiaomi Mi Mix Fold, а у Мережі вже з’являються дані про наступні топові смартфони компанії. Так, вчора були опубліковані рендери Xiaomi Mi 12 Ultra, а зараз з’явилися дані про флагманський Xiaomi Mi Mix 4.

Цим даним варто довіряти, адже їх опублікував авторитетний інсайдер Ice Universe. Нагадаємо, що представники Xiaomi обіцяли випустити цього року лише Xiaomi Mi Mix Fold, але цілком можливий і вихід флагмана Mi Mix у більш традиційному форматі, без загнутого дисплея.

Як можна побачити на опублікованих зображеннях, модель отримала флагманський сучасний дизайн – рамки довкола дисплея мінімальні і немає ніяких вирізів. Скоріш за все, модель стане першим смартфоном Xiaomi з піддислпейною фронтальною камерою, хоча очікувалося, що ця роль відведена для Xiaomi Mi 12 Ultra.

Зрозуміло, що Xiaomi Mi Mix 4 отримає повний перелік флагманських характеристик: топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, флагманську камеру, об’ємний акумулятор та підтримку швидкої зарядки. При цьому, зрозуміло, він буде набагато дешевшим за Xiaomi Mi Mix Fold, який офіційно продається за ціною від 1500 доларів, адже модель не отримає гнучкого дисплея.

Не пропустіть