Розкрито дизайн Xiaomi Mi Band 6

Компанія Xiaomi опублікувала другий офіційний тизер свого нового фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6, і якщо на минулому тизері ми побачили лише силует Mi Band 6, то тепер нам показали достатньо, щоб сформувати уявлення про девайс. Крім цього, нам розкрили інформацію про дату релізу девайса – це відбудеться 29 березня разом з Xiaomi Mi 11 Lite, Xiaomi Mi 11 Ultra, гнучким Xiaomi Mi Mix та флагманським ноутбуком Xiaomi Mi Notebook Pro 2021.

Безумовно, підтверджена дата виходу тішить та дає надію на те, що девайс поступить у продаж вже незабаром, але набагато цікавіше побачити дизайн нового девайса. Що дуже важливо, Xiaomi Mi Band 6 нарешті отримає безрамковий дизайн, тобто повторюватиме форму фронтальної панелі, тоді як у попередніх поколіннях, нагадаємо, це був просто прямокутний дисплей у овальному корпусі.

Можна згадати, що такий дизайн ми бачили ще до виходу Xiaomi Mi Band 5 на його рендерах, але в результаті девайс отримав майже такий самий дизайн, як і Mi Band 4. Щоправда, тепер виникають питання щодо автономної роботи, адже вона може скоротитися внаслідок такого значного збільшення дисплея.

Очікується, що Xiaomi Mi Band 6 отримає модуль NFC, GPS-приймач (вперше за історію модельного ряду Mi Band), функцію визначення рівня насиченості крові киснем, а також інтеграцію з популярними месенджерами, такими як Telegram та WhatsApp. Девайс повинен поступити у продаж вже на початку квітня.


Не пропустіть