Розкрито дизайн Samsung Galaxy Watch 5 та Galaxy Watch 5 Pro

Компанія Samsung вже 10 серпня планує презентувати нові смарт-годинники Galaxy Watch 5 та Galaxy Watch 5 Pro, і зараз у Мережі з’явилися зображення, які дозволяють побачити дизайн новинок. На них можна побачити годинники у п’яти кольорах.

Samsung Galaxy Watch 5 вийде у трьох моделях: вони фігурують під кодовими модельними номерами SM-R900, SM-R905F та SM-R910, при цьому будуть доступні розміри 40 міліметрів та 44 міліметри. Samsung Galaxy Watch 5 Pro буде доступним у двох моделях, що фігурують під кодовими модельними номерами SM-R920 та R925F, розмір буде єдиним – 45 міліметрів.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro на зображеннях виглядає товстішим – імовірно, причина у збільшеному акумуляторі. Годинник отримав дві кнопки з правого боку, а також оснащений модулем GPS. Samsung Galaxy Watch 5 Pro (у версії SM-R925G) та Galaxy Watch 5 (SM-R905) буде оснащений вбудованим модемом LTE. Решта характеристик нових годинників Samsung поки залишаються невідомими, але будуть розкриті вже незабаром, у рамках офіційної презентації.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть