Розкрито дизайн нового iPhone 14

У Мережі з’явилося фото, яке демонструє, як виглядатиме новий iPhone 14. Слід нагадати, що компанія Apple має презентувати свої нові флагмани лише восени цього року, але дані про них вже з’являються. Головним нововведенням в дизайні стане поява нового маленького овального вирізу зверху дисплея.

Слід зазначити, що інформатор, що опублікував це фото, заявив, що це вже випущений iPhone, зміни дизайну якого були зроблені ним у графічному редакторі – на екран були накладені шпалери, а вже зверху – овальний виріз. Безумовно, це не те саме, що побачити фінальний дизайн, але дозволяє скласти загальне враження про те, яким він буде.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що компанія Apple працює над розробкою технології, що дозволить працювати системі датчиків Face ID під скляним покриттям та екраном, завдяки чому вдасться зменшити розмір вирізу зверху дисплея. Згідно з інсайдерськими даними, компанії вдалося перенести систему датчиків Face ID під дисплей, і все працює без жодних проблем.

Цьогорічний модельний ряд iPhone 14 не отримає варіанту mini: у нього ввійде iPhone 14 з діагоналлю 6.1 дюйма, 6.7-дюймовий iPhone 14 Max, а також версії Pro та Pro Max з, відповідно, такими самими діагоналями. Очікується, що нові флагмани компанії отримають топовий чіпсет Apple A16 Bionic з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, у склад основної камери ввійде головний сенсор з роздільною здатністю 48 МП.


Не пропустіть