Розкрито дизайн найдоступнішого 5G-смартфона Samsung

Компанія Samsung незабаром повинна презентувати свій новий бюджетний смартфон Galaxy A22, і у Мережі вже з’являються перші витоки інформації про цю модель. Зараз виробник чохлів для смартфонів опублікував рендери цього смартфона, з яких ми можемо зробити деякі висновки про нього. Модель буде нагадувати Samsung Galaxy M62 та Galaxy F62, але будуть і свої відмінності.

Нагадаємо, що минулого місяця були опубліковані подробиці про камеру Samsung Galaxy A22. У основний модуль камери смартфона ввійдуть сенсори з роздільною здатністю 48 МП, 8 МП, 2 МП та 2 МП. Роздільна здатність фронтальної камери, розташованої у краплеподібному вирізі у верхній частині дисплея, повинна скласти 13 МП. Це підтвердили і зображення захисного скла, які були опубліковані виробником.

Samsung Galaxy A22 буде позиціонуватись, як найдоступніший смартфон Samsung з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління. Очікується, що ціна Samsung Galaxy A22 5G складе близько 185 доларів. Модель буде конкурувати з іншими доступними рішеннями на ринку з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, які є у Huawei, Xiaomi, OPPO та Vivo.

За роботу смартфона буде відповідальний чіпсет MediaTek Dimensity 700. Також очікується вихід 4G-версії, за роботу якої буде відповідальний чіпсет модельного ряду Helio. На вибір будуть доступні варіанти з 3 ГБ оперативної та 32 ГБ внутрішньої пам’яті, 4 ГБ оперативної та 64 ГБ внутрішньої пам’яті, а також з 6 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті. На даний момент точні ціни залишаються невідомими.

Не пропустіть