Розкрито деталі камери майбутнього флагмана OnePlus 13

Досі ходили чутки, що OnePlus 13 отримає новий дизайн острівця камери порівняно з попередником. Він також нібито матиме акумулятор на 6 000 мАг і, можливо, навіть ультразвуковий датчик відбитків пальців під дисплеєм.

Сьогодні настав час поговорити про камери. За даними плідного інформатора на Weibo під назвою Digital Chat Station, OnePlus 13 матиме три датчики на 50 Мп.

Таким чином, перископна телефотокамера також буде 50 МП, з 3-кратним оптичним зумом. Телекамера буде підтримувати деякі функції Hasselblad, тож партнерство між OnePlus та виробником камер буде продовжуватися.

OnePlus 12 має 50-мегапіксельну основну камеру, а також 64-мегапіксельну 3-кратну телефотокамеру та 48-мегапіксельну надширококутну. Нові сенсори можуть допомогти OnePlus 13 піднятися над своїм попередником з точки зору досконалості камери, нам доведеться почекати та подивитися, що станеться.

OnePlus 13, звичайно ж, буде працювати на базі SoC Snapdragon 8 Gen 4, яка повинна бути випущена в жовтні. Таким чином, сам OnePlus 13 може бути анонсований в листопаді, трохи раніше, ніж його попередник.

Джерело GSMArena

Не пропустіть