Розкриті основні правила пришвидшення роботи ПК на Windows

Для прискорення роботи комп’ютера потрібно видалити зайві програми і змінити параметри запуску системи. Про це повідомляється в матеріалі на сайті видання Business Insider.

За словами авторів, часто комп’ютери під управлінням Windows повільно працюють через велику кількість непотрібних додатків і неправильні налаштування. В першу чергу фахівці рекомендували скоротити список програм, які відкриваються разом з запуском системи. Для цього потрібно відкрити «Диспетчер завдань» і зупинити автозагрузку деяких додатків у відповідному розділі. Далі автори порадили видалити всі програми, які користувач запускає час від часу, і провести повноцінне сканування ПК на предмет знаходження вірусів.

Велике значення має візуальне оформлення системи. У зв’язку з цим журналісти рекомендували зайти в розширені налаштування Windows і відключити більшу частину спецефектів. Також для прискорення комп’ютера радять відключити ефект прозорості вікон, даний параметр знаходиться в розділі “Персоналізація” основних налаштувань системи. Одним з правил збільшення продуктивності ПК назвали звичку регулярно оновлювати комп’ютер до актуальних версій Windows, які містять в собі виправлення помилок.

Журналісти відзначили, що за замовчуванням багато комп’ютерів знаходяться в режимі збалансованої роботи – це необхідно для збереження заряду акумулятора пристрою. Якщо даний параметр неактуальний, його можна відключити в розділі «Параметри електроживлення» налаштувань Windows, вибравши пункт «Висока продуктивність».

На закінчення автори рекомендували зробити апгрейд комп’ютера. В першу чергу журналісти порадили розширити обсяг оперативної пам’яті і встановити SSD-накопичувач замість менш швидкого жорсткого диска.

Не пропустіть