Роботи-піцайоли потрапили під скорочення

Zume Pizza — ресторан в Mountain View, власники якої використовували роботів для виготовлення своїх піц — здійснив останню доставку. Стартап називали «Amazon в області громадського харчування» і пророкували йому велике майбутнє.

У заяві до державного департаменту з розвитку зайнятості, компанія Zume заявила про те, що скорочує 172 робочих місця в Маунтін-В’ю й ще 80 робочих місць на своєму підприємстві в Сан-Франциско. У середу генеральний директор Zume Алекс Гарден написав своїм співробітникам прощальний лист:

«Ми закриваємо Zume Pizza із захопленням і сумом. За останні чотири роки цей бізнес став експериментальним майданчиком для наших винаходів і надихнув на багато ідей, які ми маємо сьогодні в Zume».

Zume використовував роботів для приготування піц: вони місили тісто, робили соус, нарізку та ставили їх у піч. Причину скорочення робочих місць компанія пояснює тим, що вона просто не змогла отримати фінансування. Головним інвестором Zume був SoftBank Vision Fund, у якого зараз великі проблеми з грошима.

Але компанія не плунє закриватися остаточно, вона просто змінить напрям діяльності — замість піци там будуть виготовляти екологічну упаковку для неї. Крім того, власники розроблять систему безпечного виробництва й доставки. А роботи, які готували їжу, поки стоять без діла.

Джерело mercurynews
Не пропустіть