Робокіт Elephant Robotics вміє потягуватися, подавати лапку та гратися з м’ячем

А ще, він дешевший, ніж популярний робопес від Sony

Китайський стартап Elephant Robotics представив альтернативу популярній та дорогій моделі робота-собаки Aibo, якого компанія Sony представила 12 років тому, — робокота MarsCat. Крім широких можливостей з програмуваного налаштування механічного вихованця, його особливістю стала і більш доступна ціна.

Розробники запрограмували його поведінку таким чином, щоб він максимально повторював котячі манери і звички. Робот вміє потягуватися, подавати лапку, гратися з м’ячем та іншими предметами.

На «тілі» робота розміщені шість сенсорів, які реагують на дотики. «Зір» гаджету забезпечує камера дозволом 5 Мп, а в якості обчислювального центру використовується одноплатний комп’ютер Raspberry Pi 3, за рахунок чого розробники планують надати механічному коту максимум індивідуальності.

MasterCat буде гратися з власником близько трьох годин від однієї зарядки в режимі постійної взаємодії і до п’яти годин при незначному навантаженні. Робокот розпізнає 20 ключових фраз, в тому числі «йди сюди», «лягай спати» і «давай пограємо». Компанія також планує запустити спеціальний онлайн-майданчик, на якій користувачі зможуть ділитися кастомними прошивками з новими функціями для гаджета.

Зараз розробники збирають інвестиції на краудфандінговому майданчику Kickstarter. На нього вже можна зробити попереднє замовлення, робокіт коштує $649. Варто поспішити, тому що глава компанії Elephant Robotics зазначив, що після виходу робокота в широкий продаж його ціна може вирости до $1299.

Перші поставки роботів з’являться у березні 2020 року.

Джерело The Verge
Не пропустіть