Робочий флагманський Samsung Galaxy S20+ 5G засвітився на “живих” фото

Разом з цим в мережі з'явилися нові подробиці про новинку

Щойно в мережі з’явилися постери прийдешньої презентації, в рамках якої Samsung проведе анонс лінійки Galaxy S20, як на просторах інтернету з’явилася новий витік, на цього разу він стосується Galaxy S20 + 5G – смартфон засвітився на “живих” фото.

Автором даного витоку став не аби хто, а головний редактор популярного закордонного інтернет-ресурсу про гаджети XDA-Developers Макс Вайнбах – саме він опублікував “живі” фото працюючого Samsung Galaxy S20 + 5G. Крім цього він також розповів і трохи подробиць про новинку: основна камера складається з чотирьох модулів, а не п’яти – останній отвір на фото займає мікрофон. Також стало відомо, що екран новинки має значно менше скругленння, ніж у попередника (незважаючи на моду на “екрани-водоспади” у китайських виробників) – за словами автора витоку, екран Galaxy S20 + 5G в принципі відчувається як пласка поверхня, приблизно як у смартфона Google Pixel 2 XL. Ну і одна з найголовніших подробиць, що стосується нового флагмана корейського техногіганта – найімовірніше, пристрій не отримає апаратну кнопку під голосовий асистент Bixby.

Нагадаємо, що анонс смартфона, разом з іншими представниками лінійки, очікується вже зовсім скоро – 11 лютого 2020 року.

Джерело XDAdevelopers
Не пропустіть