Режим Google Assistant Ambient Mode перетворює пристрої в розумні дисплеї

Просте і геніальне рішення. Невже розробники з Google нарешті взялися за розвиток планшетів на Android?

На IFA 2019 корпорація Google продемонструвала свої нові розробки в галузі програмного забезпечення. Такою розробкою став Google Assistant Ambient Mode.

Саме так називається новий режим, який перетворює пристрої в якусь подобу розумного дисплея під назвою Google Nest Hub в той час, поки вони знаходяться на зарядці.

Завдяки новій технології, планшетний комп’ютер або смартфон активує режим смарт-дисплею, і на його екран виводиться різна інформація або додатки на зразок календаря, особистих фотографій, музичного програвача або кнопок управління пристроями розумного будинку.

При цьому також з’являється миттєвий доступ до персонального асистенту Google Assistant. Уже відомо, що нова функція буде доступна на нових планшетах Lenovo Smart Tab M8 HD, а також Yoga Smart Tab (в той час, коли вони знаходяться в розумній зарядної станції).

Точно так же цей режим буде працювати і на смартфонах Nokia 6.2 і Nokia 7.2 (теж тільки під час процесу зарядки).

Можна сміливо припустити, що це нововведення отримають і новенькі смартфони лінійки Pixel.

Крім усього іншого, компанія анонсувала підтримку Google Assistant для безлічі навушників і колонок від сторонніх виробників. Велика частина з них вже офіційно представлена, серед них моделі Bose NC700, Phillips PN505 і PH805, JBL LIVE300 TWS, Harman Kardon FLY ANC, Cleer Flow II і Halo, Sony WI-1000XM2 і WH-H910N.

Незабаром очікується вихід різної побутової техніки для дому від компаній Bosch, Siemens, Nuki, Electrolux, яка теж отримають підтримку голосового асистента від Google.

 


Не пропустіть