UPG_price_d+m

Redmi випустить геймерський смартфон на процесорі Helio G90T

Redmi готується презентувати геймерський смартфон на новій платформі від MediaTek. Це може бути Redmi 7 Pro

У вівторок, 30 липня, тайванський чіпмейкер MediaTek анонсував ігрові процесори Helio G90 і Helio G90T. Чіп Helio G90T підтримує дисплеї з частотою до 90 Гц, камери з роздільною здатністю до 64 мегапікселів і до 10 ГБ оперативної пам’яті, тоді як Helio G90 здатний працювати з дисплеями з частотою до 60 Гц, потрійними камерами з дозволом до 48 мегапікселів і до 8 ГБ оперативної пам’яті. Новими процесорами вже зацікавилися виробники смартфонів, в тому числі китайська компанія Xiaomi. Вона вже працює над смартфоном на базі Helio G90T. Він буде випущений під брендом Redmi.

Незабаром після анонсу нових чіпсетів MediaTek генеральний директор Redmi Лу Вейбін (Lu Weibing) підтвердив, що компанія готує до виходу смартфон з процесором Helio G90T. Правда, ні його точну назву, ні технічні характеристики нам поки невідомі. Цілком можливо, що це той же смартфон, яким Redmi дражнив шанувальників бренду на початку місяця. Якщо це так, то новинка крім нового ігрового чіпа MediaTek також отримає 64-мегапіксельну камеру. Анонс нового смартфона Redmi очікується на серпневій презентації компанії в Китаї.

Не виключено, що смартфон на базі Helio G90T з’явиться на ринку під назвою Redmi 7 Pro. Це досить логічно, враховуючи, що в минулому році Xiaomi на додаток до Redmi 6 випустила Redmi 6A і Redmi 6 Pro, а компанію Redmi 7 зараз становить лише Redmi 7A.


Не пропустіть