Redmi K70 Ultra отримав масивний акумулятор на 5500 мАг

Xiaomi готується до запуску нової моделі Redmi K70 Ultra на своєму домашньому ринку в Китаї. Але різні витоки та чутки вже розкрили купу специфікацій ще до офіційного релізу. Тепер, за останніми чутками, ми навіть дізналися подробиці про великий акумулятор для майбутнього смартфона.

Китайський технологічний гігант планує випустити Redmi K70 Ultra та Note 13 Turbo у першій половині цього року. Подробиці про K70 Ultra з’являлися в інтернеті протягом останніх кількох тижнів, і остання інформація розкрила специфікації його акумулятора. У новому дописі на Weibo користувач Smart Pikachu поділився специфікаціями акумулятора першого смартфона.

У дописі стверджувалося, що Redmi K70 Ultra живитиметься від акумулятора ємністю понад 5 000 мАг. Коли користувач Weibo запитав, чи мається на увазі акумулятор на 5500 мАг, інсайдер просто відповів емодзі з піднятим вгору великим пальцем. Іншими словами, масивний акумулятор ємністю 5500 мАг, швидше за все, і є батареєю, яка живить новий смартфон. Витік додає, що новий планшет Redmi також незабаром має з’явитися в Китаї.

Виходячи з того, що ми знаємо на даний момент, очікується, що Redmi K70 Ultra буде оснащений OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1,5K і піковою яскравістю до 5,000 ніт. Під капотом телефон оснащений SoC Dimensity 9300 від MediaTek, що працює в парі з 24 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5T і 1 ТБ пам’яті UFS 4.0.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть