Redmi K40 буде вигідно вирізнятися серед інших флагманів

У Мережі з’являються нові й нові дані про флагманський смартфон Redmi K40, який повинен бути презентований вже 25 лютого. Зараз нам стало відомо більше про габарити смартфона та його дисплей. У першу чергу мова йде товщину смартфона, яка повинна скласти лише 7.8 міліметра, що, за сучасними мірками, робить модель справді тонкою.

За автономність, при цьому, буде відповідальний непоганий акумулятор об’ємом 4500 мАг, тобто на те, щоб встановити акумулятор нормального об’єму, не вплинула товщина. Також з’явилися нові дані про дисплей – його діагональ складе 6.67 дюйма, роздільна здатність – FullHD+, а частота оновлення – 120 Гц. Тип матриці дисплея, очікувано, OLED. Нагадаємо, що раніше з’являлися дані про те, що у смартфона буде дисплей Quad HD+, але це, скоріш за все, буде фішкою Pro-версії Redmi K40.

За роботу смартфона буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 870, а у Pro-версії повинен бути встановлений Snapdragon 888. Слід звернути увагу на те, що Redmi K40 та Redmi K40 Pro стануть одними з найдешевших смартфонів з такими чіпсетами – ціна на старті продаж очікується на рівні близько 400-500 доларів, що справді круто на фоні флагманів-конкурентів, які коштують ближче до 1000 доларів, або й більше.

На жаль, у Redmi K40 та Redmi K40 Pro, судячи по всьому, не буде основної фішки Redmi K20 Pro та Redmi K30 Pro – висувної фронтальної камери, натомість її розмістять у вирізі в дисплеї. Це справді неприємно для фанатів такого форм-фактора, адже саме Redmi K залишався одним з небагатьох смартфонів з подібною технологією.


Не пропустіть