Redmi K30 стане дуже нестандартним смартфоном

Минулого місяця стало відомо про те, що Redmi K30 буде оснащений здвоєною фронтальною камерою, яка врізана в активну область екрану. Тепер же з’явилися нові подробиці.

На форумі XDA-Developers виявили згадки цих характеристики в новій прошивці Xiaomi стосовно смартфону, який проходить під кодовою назвою Phoenix. Вважається, що мова йде саме про Redmi K30, хоча в результаті може статися так, що це якийсь інший смартфон, так що до подібних чуток завжди потрібно ставитися з певною часткою скептицизму.

Смартфону Redmi K30 приписують однокристальну систему Snapdragon, про що ми повідомляли вчора. Крім того, він повинен отримати екран з частотою оновлення картинки, яка складе 120 Гц. Якщо це так, то Redmi знову голосно заявить про себе, так як поки що такий екран ми бачили тільки в справжніх геймерських смартфонах.

Крім того, новинка повинна отримати новий датчик зображення Sony IMX686, а її сканер відбитків буде розташовуватися на бічній панелі.

Презентація Redmi K30 відбудеться вже в грудні цього року. З чуток, Модель Redmi K30 Pro піде на початку наступного року.

Джерело XDA Developers

Не пропустіть