RED працює над другою версією смартфона Hydrogen

Розробляючи Hydrogen Two, компанія обіцяє виправити всі помилки, і постарається уникнути нових

У своїй публікації на сайті H4Vuser засновник компанії RED Джим Джаннард згадав про провальний смартфон Hydrogen One. Зараз це здається далеким спогадом, але тоді дорогий нішевий пристрій ніхто не сприйняв всерйоз, і все, що він отримало від аудиторії — це шквал критики і невдоволення. Одна з основних претензій до пристрою полягала в модулі камери, а точніше, неякісних фотографіях, які робив смартфон — на просторах інтернету їх називали, в кращому разі, не вражаючими і негідними ціни в 1300 доларів. У своєму пості Джим Джаннард зазначає, що Foxconn був надійним виробником, а ось їх партнер по дизайну постійно не виконував свої зобов’язання.

«У той час як наші сонцезахисні окуляри Oakley і камери RED були побудовані на наших власних заводах, створення смартфона з використанням складних і нових технологій в таких умовах було просто неможливим. Тому для цих цілей ми вибрали виробника в Китаї — він відповідав за механічну частину нашого дизайну і нові технології, а також всю програмну інтеграцію з процесором Qualcomm, але, як бачите, не впорався з поставленими завданнями. Змусити цю компанію завершити роботу над справними функціями і усунути відомі проблеми на Hydrogen One ми не змогли», – заявив він.

З огляду на в цілому негативні відгуки про пристрій, якась інша компанія, без сумніву, відмовилася б від ідеї його розробки. Але Джаннард і RED хочуть скористатися другим шансом. Повідомляється, що компанія розробить новий модуль камери (названий «Komodo»), який з’явиться не тільки в Hydrogen One, а й в майбутньому Hydrogen Two. Про технічні характеристики нового пристрою RED поки не повідомляють, і кажуть, що розробляють другу версію практично з нуля.

«Ми зібрали нову команду, і знайшли партнерів по дизайну світового класу. Hydrogen Two розробляється методично, щоб здивувати користувачів і перевершити очікування, які вони покладали на нас ще на момент виходу першої версії. Hydrogen – самий захоплюючий проект, над яким я коли-небудь працював, але також і найскладніше, з чим мені доводилося стикатися », – заявляє засновник компанії.

З огляду на час, який знадобився для розробки першої моделі, чекати другу версію доведеться так само довго. Можливо, у компанії вийде виправити старі помилки і уникнути нової хвилі невдоволення користувачів, але ми дізнаємося про це пізніше.


Не пропустіть