Realme Watch S офіційно презентовано

Компанія Realme в ході своєї офіційної презентації показала новий смарт-годинник Watch S. Модель коштує 87 доларів і представляє собою більше фітнес-трекер, ніж смарт-годинник в плані класичного розуміння функціональності.

У Realme Watch S використовується пропрієтарна операційна система, є досить багато корисних функцій. Смарт-годинник оснащений вбудованим пульсоксиметром (трекером рівня насиченості крові киснем), має 16 режимів відстеження спортивних активностей, вміє вимірювати пульс та захищений від вологи та пилу за стандартом IP68.

Модель оснащена круглим дисплеєм з діагоналлю 1.3 дюйма та роздільною здатністю 360 х 360 пікселів. У Realme Watch S є функція підрахунку калорій, відстеження кількості пройдених кроків та відображення сповіщень з підключеного по Bluetooth девайса. Також модель має функцію керування музикальним плеєром та камерою підключеного смартфона.

Також компанія заявила функцію відстеження якості сну, можливість пошуку підключеного смартфона, нагадування та непоганої автономності на рівні 15 діб. Є понад 100 циферблатів, про можливість створення власних поки нічого не відомо. Смарт-годинник важить 48 грамів, товщина корпуса складає 12 міліметрів, ширина ремінця – 22 міліметри. Компанія офіційно не розкрила тип дисплея, але це, скоріш за все, AMOLED-матриця.

Джерело Realme

Не пропустіть