Realme презентувала бездротову зарядку за 12 доларів

На даний момент бездротова зарядка досі залишається прерогативою дорогих флагманських смартфонів, і лише за останній рік-два ця ситуація трохи змінилась, оскільки зарядки стали набагато потужнішими та доступнішими. Компанія Realme зараз показала, наскільки дешевим може бути цей пристрій, випустивши бездротову зарядку 10W Wireless Charger.

Новинка компанії Realme коштує 12 доларів, хоч це й ціна на пристрій на рідному для виробника індійському ринку. Потужність невисока – 10W, хоча недавно це був максимальний показник на ринку для подібних пристроїв. Зарядка працює по стандарту QI, є роз’єм USB-C для підключення блока живлення, а товщина корпуса складає лише 9 міліметрів. При цьому інших габаритів виробник не вказав, але із зображень видно, що зарядка дуже маленька.

Виробник вказує, що ця зарядка зможе зарядити навушники Buds Air, а також інші сумісні пристрої, включно зі смартфоном. Щоправда, враховуючи розміри станції, смартфон доведеться розташовувати досить акуратно. Варто також виділити поверхню зі спеціального нековзаючого матеріалу, а також функцію автоматичного вимкнення при виявленні на поверхні зарядного пристрою сторонніх предметів.

Джерело Realme
Не пропустіть