Realme Buds Air 2 отримають підтримку шумозаглушення і нові звукові ефекти

Очікується, що навушники Realme Buds Air 2 TWS вже скоро на ринку з’являться на ринку. Вчора стало відомо, що вони будуть схожі на Buds Air Pro: будуть представлені в чорному кольорі і оснащені функцією активного шумозаглушення (ANC). Сьогодні в Мережі з’явилося кілька нових знімків екрана програми Realme Link, які підтверджують цю інформацію і розкривають інші особливості.

Крім ANC, Buds Air Pro і Buds Wireless Pro, Buds Air 2 Buds Air 2 отримають декілька спеціальних звукових ефектів на кшталт Bass Boost +, Lively і Clear. Також передбачений ігровий режим, який повинен зменшити затримку для кращого ігрового процесу, і підсилювач гучності, який збільшить гучність, якщо трек недостатньо гучний.

Крім того, новинки отримають датчик In-ear Detection (виявлення вуха) і функція Auto answer (автоматична відповідь). Як і попередні навушники TWS, Buds Air 2 будуть підтримувати сенсорне управління. Компанія Realme, схоже, також додала новий жест, який дозволить користувачам одночасно торкнутися і утримувати лівий і правий навушник, щоб включити шумозаглушення.

Очікується, що презентація realme Buds Air 2 відбудеться 24 лютого 2021 року.

Джерело gsmarena
Не пропустіть