Razer випускає ультимативне крісло з ШІ, яке задовольняє всі потреби геймера – від масажу до доставки їжі

Компанія Razer представила концептуальне ігрове крісло Razer Cthulhu до Дня сміху. Цей дивовижний, але, безумовно, кумедний дизайн оснащений вісьмома роботизованими маніпуляторами, що працюють на основі штучного інтелекту, які нібито задовольняють всі потреби геймера і позбавляють його необхідності коли-небудь залишати крісло. Зовсім не антиутопія, чи не так?

Razer Cthulhu може похвалитися функціями, які вирішують типові проблеми, пов’язані з перериванням гри. Відчуваєте втому? Вбудована функція масажу дозволяє розслабитися на вимогу. Хочете перекусити? Крісло нібито може замовити й доставити їжу прямо до вас, керуючись вашими думками! Навіть про особисту гігієну можна подбати, адже крісло має вбудовану функцію гоління.

Справжній гумор полягає в екстремальності цих функцій. Кажуть, що роботизовані руки працюють від вигаданого “чіпа Skynapse Chip” від Razer, навченого на величезному наборі даних, що забезпечує майже ідеальний успіх у розумінні потреб користувача. Однак користувач не має жодного контролю над діями штучного інтелекту. Крісло саме навчається й адаптується, щоб найкраще служити користувачеві, навіть якщо це означає вжиття небажаних заходів по догляду за ним. Подумайте про це на секунду.

Напівбезглуздий розділ поширених запитань і відповідей ще більше намагається підтримати жарт. Razer пропонує користувачам, незадоволеним поведінкою крісла, покращити свої “ігрові навички”, щоб впливати на його дії. Занепокоєння щодо походження крісла або спроби його деактивації відкидаються як шахрайство або помилка користувача. Дуже кумедний Razer.

Razer Cthulhu – досить безтурботний розіграш на День сміху. Хоча цей стілець зі штучним інтелектом і вісьмома ручками не стане реальним продуктом, він пропонує гумористичний погляд на майбутнє, в якому ігрові крісла стануть занадто корисними. Занадто корисними для нашого ж блага.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть