Razer створить особливий чохол з захистом смартфону від перегріву

Компанія вирішила всерйоз зробити акцент на аксесуари для любителів мобільних ігор, і нові чохли захищатимуть телефон не тільки від падінь, але і від нагрівання

Зусилля Razer зі створення ігрового смартфона поки точно не увінчалися успіхом. Проте, мобільні ігри – це величезний бізнес, який постійно розширюється, і компанія не хоче просто залишатися в стороні. Аксесуари для геймерів давно стали головним джерелом прибутку для Razer, і днями вони представили особливий чохол, що захищає смартфон від перегріву навіть під час найважчих і вимогливих ігор.

При його розробці використовувалася запатентована компанією технологія Razer Thermaphene. Термофен – це особливий теплопровідний матеріал, який розташований в чохлі між зовнішньою кришкою з полікарбонату і підкладкою з мікрофібри.

В ході тестування з’ясувалося, що він дозволяє знизити загальну температуру пристрою на 6°C, і це забезпечить користувачам більш комфортні умови гри. Крім цього, аксесуар може утримувати охолодження протягом двох годин, що є досить вражаючим результатом.

Чохол був представлений в двох версіях – звичайній охолоджуючій Slim і протиударній Pro, яка захищає смартфон при падінні з висоти до трьох метрів. Аксесуар відразу буде доступний для нових iPhone, показаних нам вчора, а також Razer Phone 2.

Пізніше з’являться і моделі для інших смартфонів. Версія Slim обійдеться вам в 30 доларів, а Pro – на 10 доларів дорожче. Обидві версії доступні в чорному, білому і рожевому кольорах.

До речі, про Razer і чохли. Не так давно стало відомо, що компанія запускає свій новий проект під назвою Razer Customs. Онлайн-сервіс буде пропонувати користувачам ексклюзивні чохли для смартфонів з дизайном в дусі їх улюблених ігор. Наприклад, фанати Overwatch, World of Warcraft, Street Fighter V або Monster Hunter точно приглянуть собі щось цікаве.

Крім цього, компанія буде персоналізувати чохли під кожного користувача, показуючи на панелі його нік в грі або реальне ім’я. У зв’язку з тим, що Razer щільно співпрацює з Blizzard, Capcom, Super Evil Megacorp і багатьма іншими розробниками, асортимент унікальних геймерських чохлів буде поповнюватися щомісяця з появою нових ігор, а також буде включати особливі варіанти оформлення від відомих стрімерів і кіберспортсменів.

Спочатку будуть доступні моделі для таких смартфонів, як iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS MАХ, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus, Google Pixel 2 XL і Huawei P10 Plus. Вони, так само як і охолоджуючий чохол, про який йшлося вище, будуть доступні в двох версіях – тонкій Lite і ударостійкій Tough, а ціни на них будуть коливатися в проміжку від 39 до 59 доларів.


Не пропустіть